Середа, 14 лютого 2018 10:40

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей»

Дійшов кінця І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проводиться з нагоди Дня охорони праці. У конкурсі прийняли участь учні загальноосвітніх шкіл м. Родинське, м. Покровськ і юнаки та дівчата Родинського професійного ліцею.

         Згідно умов конкурсу, роботи були виконані з теми охорони праці та промислової безпеки, а саме: у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері тощо.

         При підготовці робіт діти проявили безмежний політ фантазії. На малюнках були зображені процеси праці з акцентом на захист працівників від небезпечних і шкідливих виробничих факторів. Малюнки були виконані у різних жанрах: акварель, гуаш, олівці.

         У Палаці культури «Шахтер», в урочистій атмосфері переможці та учасники конкурсу були нагороджені дипломами і солодкими подарунками від адміністрації та профспілкового комітету ДП «ВК «Краснолиманська». На заході були присутні почесні гості: заступник генерального директора з охорони праці ВК «Краснолиманська» К.О. Шерстюк, головний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду в Покровському регіоні Д.О. Мосейко, начальник зміни з охорони праці О.І. Попирко, голова профкому В.І. Щепотін.

         Компетентне журі визначило кращі малюнки юних художників у трьох вікових групах: 6-10 років, 11-14 років та 15-18років. У найдорослішій категорії всі призові місця отримали учні Родинського професійного ліцею (І місце – Бікєєва Вікторія, ІІ – Колодка Тетяна, ІІІ – Кіктєва Євгенія).

         Вітаємо наших переможців і бажаємо їм натхнення і високої майстерності в улюбленій справі!

Читати 144 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa