Понеділок, 12 лютого 2018 13:07

Профілактика наркоманії та токсикоманії серед учнів Маріупольського професійного машинобудівного ліцею

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Профілактика наркоманії та токсикоманії серед учнів Маріупольського професійного машинобудівного ліцею

З 05.02 по 09.02.2018 р. у ліцеї проводився тиждень профілактики наркоманії та токсикоманії. У кожній групі відбулися виховні години, які провели заступник директора з навчально-виховної роботи Гакєєва Н.О., соціальний педагог Губарева В.П. та практичний психолог Богословська Н.І. Тема, яку висвітлювали спеціалісти, стосувалася запобігання та профілактики вживання наркотичних речовин, зокрема насваю, серед підлітків. Учні дізналися правду про насвай, попереджені про наслідки його вживання, також були розвіяні міфи щодо безпеки вживання цієї речовини.

08.02.2018 р. в актовій залі ліцею відбулася зустріч учнів ліцею з лікарем-наркологом міського наркологічного диспансеру Зайцевою Л.М. Обговорювалися питання небезпеки вживання алкоголю, наркотичних і токсичних речовин людиною, а особливо підлітками. Лікар надала рекомендації учням щодо формування тверезого, осмисленого погляду на наслідки вживання алкоголю, наркотичних і токсичних речовин. Лариса Михайлівна попередила підлітків і про шкідливий вплив на молодий організм різних курильних сумішей.

Також на цьому тижні у ліцеї відбулися батьківські збори, на яких обговорювалися питання шкідливих звичок серед підлітків. Перед присутніми виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Гакєєва Н.О., яка розповіла про виховну роботу серед учнів ліцею та ролі батьків в запобіганні здійснення правопорушень, вживання алкоголю та наркотиків підлітками. Наталя Олексіївна зупинилась на проблемі вживання молоддю наркотичних речовин, серед яких особливо популярним на даний час в Україні є насвай. Батьки дізналися, що таке «насвай» та як він виглядає, як підлітки його вживають та про наслідки вживання цієї речовини. Директор ліцею Бурлаков А.С. наголосив на тому, що тільки сумісними діями з боку батьків та педагогічного колективу ліцею можливо протистояти цій проблемі та  знизити ризик вживання насваю нашими дітьми. 

Читати 141 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa