Понеділок, 12 лютого 2018 12:52

У Торецькому професійному ліцеї пройшов професійний тиждень будівельного напрямку

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

У Торецькому професійному ліцеї пройшов професійний тиждень будівельного напряму

        У Торецькому професійному ліцеї з 05.02.2018 р. по 09.02.2018 р. традиційно стартував щорічний тиждень з професій «Штукатур», «Штукатур, лицювальник – плиточник», мета якого – підвищення рівня фахової майстерності учнів, розвиток їхньої активності, вдосконалення організації та змісту навчання, зростання позитивного іміджу професійної освіти й популяризації робітничих професій.

      Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Будівельники не тільки зводять нові будівлі, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього.

        Програма тижня, як завжди, була досить насиченою:

  • Огляд стіннівок про новинки і досягнення науки, техніки і технології за професією. Виставка навчальної, спеціальної літератури та творчих робіт учнів
  • Презентація професій, проведення екскурсій, перегляд відеофільмів «Нові технології у будівництві», з метою ознайомлення  та розширення кругозору учнів з історії виникнення та розвитку будівельних професій
  • Майстер-клас: «Технологія виготовлення та монтаж гіпсових 3Д панелей»,  «Технологія виготовлення макетів з елементами мозаїки» досвідчених та молодих майстрів виробничого навчання.
  • Година дозвілля « Створення інтер’єру як вид мистецтва»

  • Відповідно до плану проведення Тижня в ліцеї пройшли майстер-класи з професії «Штукатур» на тему: «Технологія виготовлення та монтаж гіпсових 3Д панелей», «Технологія виготовлення макетів з елементами мозаїки» у виконанні досвідчених майстрів виробничого навчання Ржакової Л.І., Мацай Н.Н. та молодих майстрів виробничого навчання Шевченко А.В., Лужецького І.М. Майстер-класи – одна із форм ефективного професійного навчання. У ході майстер-класів педагогічні працівники представили власну систему роботи, що передбачала комплекс методичних прийомів і забезпечила ефективне вирішення поставлених завдань, обумовлених темою із застосування при цьому нових технологій. Учні відчули творчий порив до оволодіння новою технологією опорядження поверхонь та спробували засвоїти нові технології професії. Запрошені до майстер-класівзаступник директора з НВирР Злобіна О.В., викладач спецдисциплін Дехтяр Т.В., старший майстер Макуха О.П. визначилиактивну роботу учнів та наголосили на результативності використання таких форм навчання.

              Актив учнів гуртка «Будівельний світ» Семеренко О., Мелентьєва Р., Козленко А., під керівництвом  викладача спеціальних дисциплін Дехтяр Т.В., підготували для учнів з особливими освітніми потребами годину дозвілля «Створення інтер’єру як вид мистецтва». Спираючись на досягнення будівельної науки і техніки, учні прагнули прикрасити своє житло та підвищити свій  художній рівень обробки приміщень, правильно підібрати колір і скомбінувати його. Крім основних особливостей кольору в інтер'єрі навчалися зазначити і його психологічний вплив на людей.Учні отримали задоволення від процесу, аСливний Дмитро, Фурман СергійтаПоходна Ольга, можливо відкрили в собі талант, про який раніше і не підозрювали.

       Майстри виробничого навчання Іващенко Д.І., Клеус А.С. та учні організували  виставку«Майбутньому спеціалісту» творчих робіт декоративної штукатурки. Тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу важливість професії, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності й отримати безліч позитивних емоцій.

Читати 207 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa