П'ятниця, 12 січня 2018 09:35

Педагогічні читання у Маріупольському ВМПУ

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Педагогічні читання у Маріупольському ВМПУ

 

Однією з ключових компетентностей Нової української школи є інформаційно-цифрова компетентність всіх учасників навчального процесу. Інформаційно-цифрова компетентність передбачає впевнене і водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні.

З метою удосконалення науково-методичного рівня підготовки педагогів, стимулювання творчої ініціативи, вивчення та впровадження в практику роботи передового педагогічного досвіду  11 січня 2018 року в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі пройшли педагогічні читання на тему «Використання інформаційного середовища в роботі педагогів МВМПУ».Учасниками були викладачі та майстри виробничого навчання училища.

План проведення педагогічних читань:

  1. Вступне слово методиста МВМПУ Бондар Т.В.
  2. Виступи доповідачів:

-         Завальнюк Т.П., «Використання інформаційного освітнього середовища МВМПУ у навчальному процесі»;

-         Чупир Т.І., «Розробка електронного підручника з предмету «Гігієна та санітарія» з професії «Кухар»;

-         Моісеєнко В.О., «Технологія веб-квест. Особливості створення та використання в навчальному процесі».

Педагоги творчо підійшли до підготовки методичних доповідей, опираючись на ППД своїх колег та власний.Педагогічні читання викликали масу зацікавленості. При проведенні заходу  педпрацівники активно обговорювали висвітлені питання. З цікавістю були переглянуті відеопрезентації, підготовлені доповідачами.

Такі заходи сприяють розвитку фахової майстерності педагогів, відповідно кожний учасник педагогічних читань  почерпнув щось цікаве і потрібне саме йому.

 

Читати 204 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa