Четвер, 11 січня 2018 11:45

До 120-річчя від дня народження поета, найніжнішого лірика, нашого земляка Володимира Миколайовича Сосюри

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

До 120-річчя від дня народження поета, найніжнішого лірика, нашого земляка Володимира Миколайовича Сосюри

У ці дні (народився 6 січня) прогресивне людство, шанувальники поетичного слова, мешканці Донеччини з теплим щемом у серці згадують поета-лірика, громадянина й патріота Володимира Миколайовича Сосюру, нашого земляка, який прожив славне і водночас дуже складне життя. Деякі заклади професійної освіти Донецької області вже провели заходи, присвячені ювілею земляка, деякі ще будуть проводити після канікул, але згадають видатного поета всі – його неможливо не згадати. Так, як любив він свій край, свою країну, як він її оспівував, не було жодного поета. У Сосюри це виходило особливо ніжно і зворушливо.

Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області готуються сосюринські читання, але у зв’язку з тим, що не всі зможуть на них приїхати, завідувачем кабінетом загальноосвітніх дисциплін НМЦ ПТО Тетяною Васюхно було запропоновано викладачам української літератури записати на відео читання віршів улюбленого поета. Пропонуємо вашій увазі дослідження внутрішнього світу Володимира Сосюри на основі його деяких творів, але в переважній більшості на основі поеми «Мазепа» викладача української мови та літератури Авдіївського професійно-технічного училища Лідії Руденко у розділі даного сайту «Методичні розробки. Досвід роботи»:

"ВОЛОДИМИР СОСЮРА: комунар чи націоналіст?"

(до 120-річчя з дня народження).

Викладач української мови та літератури Авдіївського ПТУ Руденко Л.Ф.

 Відеоролик, присвячений ювілею земляка, який змонтувала і відредагувала Людмила Кравченко, викладач української мови та літератури ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6-S0Jmjx6Mchttps://www.youtube.com/watch?v=6-S0Jmjx6Mc    

Читати 330 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa