Четвер, 11 січня 2018 10:55

Семінар-практикум «Психологічні причини та витоки конфліктів» у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Семінар-практикум «Психологічні причини та витоки конфліктів» у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

09.01.2018 р. практичним психологом Богословською Н.І. та соціальним педагогом Губарєвою В.П. у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї був проведений семінар-практикум «Психологічні причини та витоки конфліктів» серед педагогічних працівників ліцею.

На заході була надана інформація про сутність конфлікту, його причини та шляхи виходу із проблемних ситуацій. Спеціалісти соціально-психологічної служби нашого ліцею роз’яснювали, що конфлікт є невід’ємною приналежністю людського суспільства протягом всієї історії його існування і не може розглядатися як відхилення від нормальної поведінки людей, тому що являє собою вид спілкування, в основі якого лежать суперечності сторін.

Основною ідеєю семінару-практикуму було розв’язання, попередження та вирішення різних видів конфліктних ситуацій, які можуть виникати протягом навчального процесу. Також  велика увага на заході приділялась формуванню особистісних якостей педагогів, їх емоцій, вмінню аналізувати свою поведінку.

На занятті була створена позитивна атмосфера, педагогічні працівники були налаштовані на плідну роботу, відчували емоційний комфорт, що допомогло їм побачити себе зі сторони і краще зрозуміти свою поведінку в будь-якій конфліктній ситуації.

Читати 173 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa