Четвер, 04 січня 2018 11:30

Новорічний КВК у Білозерському професійному гірничому ліцеї

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Новорічний КВК у Білозерському професійному гірничому ліцеї

          Новий рік – це таке свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Воно вважається символічним початком чогось нового, чогось чарівного.

         Доброю традицією яскраво завершувати Старий та зустрічати Новий рік у Білозерському професійному гірничому ліцеї є проведення КВК.

       28 грудня 2017 року, четвертий рік поспіль, наш ліцей привітав Клуб Веселих і Кмітливих. Участь у ньому взяли учні 6 груп, які сформували 6 команд, і протягом кількох годин вели між собою дружню боротьбу та дарували присутнім веселі усмішки.

          У святково оформленій залі зібралося чимало відвідувачів – учні, батьки, педагоги, випускники – усі ті, кому до снаги отримувати позитив і вболівати за улюблену команду.

         Протягом усієї гри глядачі мали змогу побачити кумедні сценки, цікаві новорічні вистави, у яких розповіли про чарівні пригоди та веселі історії.

          За підсумками усіх конкурсів почесне журі новорічного КВК вирішило віддати перемогу команді «Леді вумен», гр. № 16/17. Але головними у цій запеклій боротьбі була не перемога, і навіть не участь, а позитивні емоції, які отримали і учасники, і глядачі.

          Усі були у захваті від усіх команд, атмосфера в залі залишалася чудовою протягом усього вечора. А головне – у кожного, хто відвідав цей святковий захід, з’явився неймовірний новорічний настрій!

 

Читати 271 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa