Середа, 06 грудня 2017 17:05

У Маріупольському професійному ліцею сфери послуг проведена лекція на тему «Профілактика ВІЛ - інфекції» до Всемірного дня боротьби зі СНІДом

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Маріупольському професійному ліцею сфери послуг проведена лекція на тему «Профілактика  ВІЛ - інфекції» до Всемірного дня боротьби зі СНІДом

Мета заходу: Сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ. Формувати толерантне ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності учнів, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД.

Учні ліцею підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні. З'ясували, як стигматизація сприяє поширенню інфекцій. Закріпили знання з формування гігієнічно доцільних поведінкових навичок.

Після наданої інформації просто неможливо не вибрати життя. Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції. Ніхто з нас не застрахований від ВІЛ, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. Лише знання, свідомий вибір і відповідальність можуть нас захистити.

Пам’ятай! Небезпека поряд! Твоє життя залежить від твоїх обдуманих дій!

Читати 81 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa