На Донеччині відбувся он-лайн семінар: «Робота соціально-психологічної служби ЗПТО в умовах карантину: актуальні напрямки та реальні можливості»

На Донеччині відбувся он-лайн семінар: «Робота соціально-психологічної служби ЗПТО в умовах карантину: актуальні напрямки та реальні можливості»

14 квітня 2020 року на платформі ZOOM відбулась зустріч завідувача кабінету виховної та інформаційної роботи Ніни Бєлової з практичними психологами та соціальними педагогами ЗПТО області.

В рамках семінару присутні обговорили основні проблемні питання, пов’язані з дистанційною роботою в незвичних умовах загальнонаціонального карантину, визначили основні напрямки своєї діяльності і спланувати роботу на найближчий час.

Найбільш активними в роботі семінару були практичні психологи та соціальні педагоги Маріупольського методичного об’єднання. Перед колегами виступили: Вікторія Губарєва, Маріупольський професійний машинобудівний ліцей; Юлія Кутєпкіна, Маріупольський професійний ліцей автотранспорту; Алевтина Меланчик, Маріупольський професійниий ліцей сфери послуг; Ганна Сорокіна, Великоновосілківський професійний ліцей; Ірина Коренєва, Маріупольське вище металургійне професійне училище.

Ініціативу обміну досвідом підтримали і колеги з Краматорського вищого професійного училища Поліна Аблашимова і Анастасія Слободенюк, практичний психолог ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорськ» Юлія Моісєєва та соціальний педагог

ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» Олена Нічік.

Вони розповіли про свою роботу протягом 4-х тижнів карантину, поділилися власним досвідом її планування та самоорганізації, висвітили коло актуальних проблем, що виникають під час комунікації з учнями та обмінялися думками щодо їх вирішення.

Звичний уклад життя різко змінився для багатьох людей. Зрозуміло, що педагоги та здобувачі освіти системи професійної освіти переживають сьогодні складні часи – часи випробування не тільки фізичних але й моральних сил. Як пережити карантин і не впасти в депресію, як продовжувати жити, навчатися і працювати в незвичних умовах і зберігати спокій? На ці питання можуть дати відповіді психологи і тим самим допомогти колегам і учням впоратись з новими викликами.

Учасники семінару дійшли згоди, що дистанційна форма роботи відкриває нові можливості, а психологічна допомога, як дорослим так і учням, сьогодні дуже актуальна. Тож, вирішили попрацювати на конкретний результат, видати корисний продукт, в тому числі і презентувавши його як результат своєї діяльності під час карантину.

 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa