НМЦ ПТО у Донецькій області проведено Інтернет нараду для заступників директора з навчально-виховної роботи ЗПТО Донецької області

НМЦ ПТО у Донецькій області проведено Інтернет нараду для заступників директора з навчально-виховної роботи ЗПТО Донецької області

09 квітня 2020 року на платформі ZOOM відбулась робоча зустріч завідувача кабінету виховної та інформаційної роботи Ніни Бєлової з представниками адміністрації ЗПТО. В нараді взяли участь 31 заступник директора з навчально-виховної роботи.

На зустрічі обговорювались питання організації дистанційної роботи соціальних педагогів, психологів, вихователів гуртожитків, бібліотекарів, які безпосередньо підпорядковуються заступникам з НВхР.

Присутні визначились з основними напрямки їх діяльності, оговорили варіанти їх участі в творчих проектах, адже дистанційна форма роботи відкриває для всіх нові можливості.

Учасники спланували і свою подальшу роботу. Обласний методичний захід з тематики профілактики підліткових правопорушень вирішили відкласти на новий навчальний рік. Натомість, визначились з проведенням фестивалю творчих ідей і знахідок «Новий погляд на профорієнтаційну роботу». Продовжується підготовка матеріалів на обласний конкурс гуртожитків.

Робоча зустріч пройшла з користю та в дружній атмосфері. Нез’ясованих питань не залишилось, тож працюємо дистанційно, працюємо із задоволенням і творчо.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa