Проведено онлайн засідання керівників регіональних методичних об’єднань викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Донецької області

НМЦ ПТО у Донецькій області проведено онлайн засідання керівників регіональних методичних об’єднань викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Донецької області

06 квітня 2020 року профільним методистом НМЦ ПТО у Донецькій області Людмилою Кравченко на платформі ZOOM було проведено онлайн засідання керівників регіональних методичних об’єднань викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О області.

В засіданні взяли участь Любов Циганчук, викладач Маріупольського професійного машинобудівного ліцею, керівник Маріупольського регіонального методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін, Вікторія Бойко, викладач Олександрівського професійного аграрного ліцею, керівник Покровського регіонального МО, Ганна Дмитрова, викладач Торецького професійного ліцею, керівник Бахмутського регіонального МО та Ірина Отоса, викладач ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», керівник Краматорського регіонального методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін.

В ході засідання було проаналізовано результати проведення обласного конкурсу творчих робіт, присвяченого Шевченківським дням під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» серед здобувачів освіти та педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області у 2019/2020 навчальному році у номінації «Історія України», обговорено умови запланованого обласного конкурсу творчих робіт серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області до Дня пам’яті та примирення. Також Людмила Кравченко висвітлила результати проведеного моніторингунаявності музеїв або музейних кімнат в ЗП(ПТ)О Донецької області, обговорила з керівниками методичних об’єднань проблематику запланованих вебінарів. Але основним і найактуальнішим питанням, якому було приділено максимум уваги, було питання організації дистанційного навчання в ЗП(ПТ)О Донецької області.

Досвідчені викладачі залюбки розповіли про те, як саме вони проводять дистанційне навчання, які інструменти, платформи та можливості Інтернету використовують для проведення уроків, систематизації і перевірки знань здобувачів освіти, яким чином здійснюють зворотній зв’язок з учнями тощо. Колеги ділилися не лише своїм досвідом, але і висвітлювали питання організації дистанційного навчання викладачами суспільних дисциплін свого методичного об’єднання.

Засідання пройшло в творчій, дружній, невимушеній атмосфері. Учасники заходу побажали одне одному міцного здоров’я і висловили сподівання на те, що 2019/2020 навчальний рік ми, все ж таки, будемо закінчувати в звичному для всіх, очному форматі.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa