На Донеччині відбулася онлайн нарада керівників ЗП(ПТ)О

На Донеччині 2 квітня 2020 р. відбулась онлайн нарада керівників закладів професійної освіти!

 

Відеозапис онлайн наради: https://www.youtube.com/watch?v=PjcNHBBRXvk&feature=youtu.be

  За ініціативою Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області та за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації на Донеччині відбулася онлайн нарада на платформі ZOOM.
 
 
      В онлайн нараді, яка відбулася на базі НМЦ ПТО у Донецькій області, з доповідями виступили:
1. Ганна Ященко, заступник директора департаменту – начальник управління фахової освіти, національного виховання та європейської інтеграції ДОН ДОДА, за темою: "Проблемні питання функціонування закладів професійної (професійно-технічної) освіти у період карантину".
2. Денис Глазков, начальник відділу професійної освіти ДОН ДОДА, за темою: "Реформування системи професійної освіти області".
3. Ганна Волкова, головний спеціаліст відділу нормативності та якості дошкільної, загальної середньої освіти ДОН ДОДА "Атестація педпрацівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2019-2020 навчальному році".
4. Едуард Гончаров, директор НМЦ ПТО у Донецькій області, за темою: "Результати моніторингу стану дистанційного навчання в ЗП(ПТ)О області під час карантину".
 
5. Ніна Бєлова, в. о. заступника директора НМЦ ПТО у Донецькій області, за темою: "Робота соціально-психологічної служби в ЗП(ПТ)О області під час карантину. Стан організації роботи бібліотек та гуртожитків".
6. Ніна Глобіна, методист НМЦ ПТО у Донецькій області, за темою: "Організація курсів підвищення кваліфікації та стажування педагогічних працівників у 2020 р. Робота методичної служби у Маріупольському регіональному методичному об’єднанні".
 
7. Ліля Яковлєва, голова асоціації профтехосвітян Донецької області, директор ДНЗ «Маріупольський центр ПТО», за темою: "Питання асоціації профтехосвітян області. Робота Маріупольського центру ПТО під час карантину: стан та досвід".
8. Надія Шаповалова, заступник директора НВР Краматорського ВПУ, за темою: "Організація дистанційного навчання під час карантину в Краматорському ВПУ. Практична підготовка, взаємодія з роботодавцем".
9. Олена Чорна, директор Курахівського професійного ліцею, за темою: "Дистанційне навчання під час карантину в Курахівському професійному ліцеї: проблеми та рішення".
10. Ольга Берюх, виконавчий директор Донецької РЕР, за темою: "Питання атестації та ліцензування ЗП(ПТ)О у 2020 р. Отримання ЗП(ПТ)О документів про освіту".
Робочі питання були вирішені, досвід колег отримано, рекомендації щодо подальших дій в умовах карантину педагогічних колективів ЗП(ПТ)О також оговорені та надано відповіді на проблемні запитання.
Учасники онлайн наради висловили слова вдячності організаторам за можливість поспілкуватися, побачити колег та поділитися досвідом, а також почути організаційну інформацію від ДОН та НМЦ ПТО у Донецькій області.
 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa