На Донеччині завершено обговорення проекту СП(ПТ)О з професії «Токар»

На Донеччині завершено обговорення проекту СП(ПТ)О з професії «Токар»

       1 квітня 2020 року НМЦ ПТО у Донецькій області на платформі Zoomбуло проведено чергове засідання робочої групи з обговорення проекту СП(ПТ)О з професії «Токар».

          В засіданні взяли участь Тетяна Долініна, завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області, Тетяна Солодун, методист НМЦ ПТО у Донецькій області, Марина Дерев’яшкіна, викладач Маріупольського вищого металургійного професійного училища, Ірина Войтовська, викладач Маріупольського професійного машинобудівного ліцею, Оксана Малишенко, викладач ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище».

          В ході засідання члени робочої групи активно обговорювали кожен пункт проекту СП(ПТ)О з професії «Токар», надаючи свої пропозиції та зауваження.

     Наприкінці засідання Тетяна Долініна, завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області надала відповіді на питання членів робочої групи стосовно питань організації професійної підготовки в ЗП(ПТ)О.

    Засідання пройшло в творчій, дружній та продуктивній обстановці. Найближчим часом, у зазначений термін, після опрацювання та систематизації, пропозиції профтехосвітян Донеччини будуть надіслані до Інституту модернізації змісту освіти МОН України. 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa