На Донеччині відбулось онлайн засідання робочої групи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О обговорення проекту нового СП(ПТ)О з професії «Токар»

На Донеччині відбулось онлайн засідання робочої групи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О обговорення проекту нового СП(ПТ)О з професії «Токар»

Відповідно до листа щодо обговорення на сайті Інституту модернізації змісту освіти проекту нового СП(ПТ)О з професії «Токар» та з метою надання пропозицій, 27 березня 2020 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено онлайн засідання робочої групи досвідчених педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, які ведуть підготовку кваліфікованих робітників з даної професії.

Педагоги зібрались дистанційно за допомогою Інтернет-платформи ZOOM. Модератором засідання виступила профільний методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Тетяна Солодун.

Члени творчої групи заздалегідь опрацювали проект СП(ПТ)О, зафіксували свої зауваження та пропозиції і по черзі мали можливість висловити свої враження.

У засіданні також брала участь завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Долініна, яка звернула увагу педагогів на зміст розділу «Загальні положення» стосовно професійно-технічного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації для слухачів. Тетяна Іванівна, як досвідчений фахівець в розробці робочих навчальних планів, також висловила своє бачення щодо розподілу годин за модулями Типового навчального плану по кожному розряду.

Дякуючи необмеженому часу конференції в ZOOM, педагоги мали змогу ретельно обговорювати проект стандарту та напрацювати пропозиції.

Підсумовуючи засідання, Тетяна Солодун запропонувала колегам зробити правки в проекті СП(ПТ)О в форматі Word для остаточного оформлення пропозицій, визначитись з освітніми компонентами (навчальними предметами) для рішення стосовно корегування розподілу годин і зібратися ще раз онлайн на заключному засіданні наступного робочого тижня.

Колеги побажали один одному міцного здоров’я й духу під час карантину.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa