Підведені підсумки обласного конкурсу методичних розробок уроку з використанням технології «скетчноутинг» для викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Донецької області

Підведені підсумки обласного конкурсу методичних розробок уроку з використанням технології «скетчноутинг» для викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Донецької області

Сьогодні скетчноутінг – актуальний напрямок візуалізації, який сучасні педагоги-новатори широко використовують в освітньому процесі. Це ілюстровані замітки з персонажами, цитатами, стрілками та іншими елементами, які допомагають учням структурувати, запам'ятовувати і осмислювати навчальну інформацію.

Використання цієї техніки на уроках суспільних дисциплін дозволяє учасникам освітнього процесу фіксувати інформацію в формі малюнків і символів, створюючи візуальну карту кожного уроку. В результаті глянувши на них, можна швидко пригадати все, про що йшла мова на уроці.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області запропонував викладачам суспільних дисциплін поділитися власним досвідом використання технології «скетчноутинг» на уроках. Саме з метою удосконалення професійної майстерності, впровадження інноваційних технологій та підвищення якості освіти був проведений обласний конкурс методичних розробок уроку з використанням технології «скетчноутинг» для викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Донецької області.

До обласного оргкомітету надійшли 23 роботи з 19 закладів професійної освіти: 10 – в номінації «Історія», 4 – в номінації «Економіка», 3 – у номінації «Право», 5 – з предмета «Людина і світ».

Оцінювання конкурсних робіт здійснювало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли найдосвідченіші викладачі всіх регіональних методичних об’єднань. Вони, спочатку дистанційно, вивчали методичні розробки, формулювали зауваження та робили висновки. Остаточне визначення переможців відбулося під час очного засідання. Члени журі ознайомились з висновками колег, вивчили протоколи оцінювання робіт та визначили переможців.

Серед них Гусак Л.В., викладач правознавства та Павенко Н.В., викладач економіки Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса; Махник А.С., викладач предмета «Людина і світ» Сіверського професійного ліцею; Дернова Г.О., викладач правознавства Маріупольського професійного ліцею автотранспорту; Бойко В.В., викладач історії Олександрівського професійного аграрного ліцею.

Лауреатами конкурсу стали: Дмитрова Г.Л., викладач історії Торецького професійного ліцею; Бражнік Н.Л., викладач предмета «Людина і світ» ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» та Бабаскіна А.В., викладач економіки Краматорського вищого професійного училища.

Вітаємо переможців Конкурсу та бажаємо творчої активності, постійного підвищення свого професійного рівня та освоєння нових сучасних педагогічних технологій!

 

 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa