Інноваційні технології – крок вперед!!!!

Інноваційні технології – крок вперед!!!!

31 травня 2018 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся семінар-практикум для педпрацівників з професії «Оператор комп’ютерного набору» та суміжних професій ЗП(ПТ)О Донецької області.

Відкрила семінар профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ревякіна Світлана Миколаївна. З привітальним словом до учасників семінару звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Приступа Яна Олександрівна, також вона розповіла про розвиток та успіхи нашого Центру.

Ревякіна С.М. показала презентацію "Профілактика та подолання синдрому «професійного вигорання»" і розповіла з чим пов'язаний цей синдром, учасники семінару рахували свої емоції за балами і з'ясовували, як на них діє синдром «професійного вигорання». Презентація виявилася дуже повчальною і цікавою.

Майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Кирпичова Наталія Володимирівна детально розповіла і представила на суд членів семінару нову технологію в комп'ютерній практиці - використання «скрайб-презентацій». Перелічила переваги скрайбінгу у навчанні, особливості, хронометраж і етапи створення нового різновиду презентацій. Для деяких учасників семінару це було нововведення, гідне уваги.

З доповіддю «Ігрові інноваційні технології» виступила майстер виробничого навчання Центру з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Калабухова Тетяна Михайлівна.Була представлена презентація по техніці безпеки за комп'ютером, де наочно показані правила техніки безпеки, які вона проспівала в ігровій формі і озвучила сама. Це зацікавило учнів та членів семінару.

Також було презентовано відеоролик  за участю майстра Калабухової Т.М. і учня групи ОПО-17 Самуйлова Анатолія, де в гумористичній формі з відповідним озвучуванням показали "горе - учня", який не знає правил техніки безпеки. Учасники семінару поділилися думкою, що такі відеоролики можна взяти на замітку і використовувати на своїх уроках виробничого навчання.

Майстер виробничого навчання ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей» Профатілова Світлана Володимирівна розповіла про кейс-уроки, як сучасні технології при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Офісний службовець. Бухгалтерія». Була представлена відповідна темі презентація. Кейс-уроки це завжди цікаво і різнопланово, добре відображаються на навчанні підлітків.

Серік Ольга Володимирівна, майстер виробничого навчання Лиманського професійно-технічного училища розповіла про ділові ігри на уроках виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору», а також представила презентацію і відеоролік про свій навчальний заклад.

Семінар і обговорення, підведення підсумків засідання пройшло дуже продуктивно, неординарно, весело, з яскравими, живими думками і висловами. Доповідачам були вручені сертифікати. Тепла і дружня атмосфера семінару добре вплинула на настрій учасників, інноваційні технології пробивають дорогуне тільки на уроках, але і на традиційних семінарах !!!

Бажаємо колегам успіхів в роботі, більше інновацій на уроках, кроків вперед до нового і сучасного !!!

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa