НМЦ ПТО у Донецькій області проведено Інтернет-нараду керівників ЗП(ПТ)О Донецької області за темою: «Успішне завершення поточного 2017/2018 та підготовка до нового 2018/2019 навчального року в ЗП(ПТ)О Донецької області»

23 травня 2018 року НМЦ ПТО у Донецькій області проведено Інтернет-нараду керівників ЗП(ПТ)О Донецької області за темою: «Успішне завершення поточного 2017/2018 та підготовка до нового 2018/2019 навчального року в ЗП(ПТ)О Донецької області»

       ЗГІДНО ПРОГРАМИ ОБЛАСНОЇ ІНТЕРНЕТ-НАРАДИ УЧАСНИКИ ПОЧУЛИ НАСТУПНІ ВИСТУПИ:

1. Відкриття наради, поточні питання, нова Концепція реформування професійної освіти України. Гончаров Едуард Вячеславович, директор Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області.

2. «Організаційно-методичні аспекти атестації педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області». Глобіна Ніна Сергіївна, методист НМЦ ПТО у Донецькій області.

3. «Особливості проведення ДПА, ЗНО. Впровадження нового Державного стандарту повної середньої освіти, нових програм з предметів загальної середньої освіти, коригування РНП на 2018/2019, 2019/2020 навчальні роки». Васюхно Тетяна Іванівна, завідувач кабінетом загальноосвітніх дисциплін НМЦ ПТО у Донецькій області.

4. «Особливості проведення ДКА. Впровадження нових Державних стандартів П(ПТ)О. Підсумки проведення конкурсів в області». Долініна Тетяна Іванівна, завідувач кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області.

5. «З досвіду роботи з підготовки до організації і проведення обласного конкурсу фахової майстерності в ЗП(ПТ)О». Вікторія Іванівна Сазонова, заступник директора з навчально-виробничої роботи Великоновосілківського професійного ліцею.

6. «Створення умов та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі Торецького професійного ліцею». Оксана Василівна Злобіна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Торецького професійного ліцею.

7. «Співпраця колективу ліцею з міськими громадськими організаціями, продуктивна участь у міських конкурсах проектів». Олена Іванівна Чорна, директор Курахівського професійного ліцею.

8. "Співпраця ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" з Міжнародними громадськими організаціями". Кондрючек Раіса Флоровна, заступник директора з НВхР ДНЗ «Маріупольський центр ПТО».

       Дякуємо керівникам та співробітникам закладів професійної освіти області за активну участь у обласному вебінарі, а доповідачам за цікаві презентації та змістовні доповіді.

       Матеріали обласної Інтернет-наради керівників ЗП(ПТ)О Донецької області «Успішне завершення поточного 2017/2018 та підготовка до нового 2018/2019 навчального року в ЗП(ПТ)О Донецької області» від 23.05.2018 р. за посиланням:

http://www.nmcdon.org.ua/…/4585-materialy-oblasnoi-internet…

 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa