На Донеччині відбувся вернісаж педагогічних ідей «Моя формула успіху» для викладачів математики, фізики та інформатики Краматорсько-Слов’янського методичного об’єднання

На Донеччині відбувся вернісаж педагогічних ідей «Моя формула успіху» для викладачів математики, фізики та інформатики Краматорсько-Слов’янського методичного об’єднання

           23 травня 2017 на базі ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» зібрались викладачі математики, фізики та інформатики, щоб поділитись досвідом роботи, власними напрацюваннями і ще раз підтвердити свій професіоналізм.

             Гостинно зустрічали педагогів Краматорсько-Слов’янського методичного об’єднання господарі ДНЗ «МВПБУ м. Краматорська». Заступник директора з навчальної роботи Любов Сокол побажала учасникам вернісажу натхнення, творчих успіхів, плідної праці.

Відкрила вернісаж педагогічних ідей профільний методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Ольга Пустовгарова. Вона звернула увагу членів методичного об’єднання на складові професійного успіху та авторитету викладача, необхідність вдосконалення й оновлення своїх знань, а також на деякі організаційно-методичні питання.

 У рамках цього заходу методист підвела підсумки обласного конкурсу навчальних проектів з фізики серед учнів ПТНЗ Донецької області. Про організацію роботи журі Конкурсу присутнім розповіла викладач фізики ДНЗ «Дружківський професійний ліцей» Наталя Пімонова, яка брала активну участь в перевірці конкурсних проектів як член журі. Також Наталя Вадимівна поділилась своїми враженнями від роботи з учнями над проектом, який посів перше місце на обласному Конкурсі.

Особливість застосування методу проектів розкрила викладач фізики Краматорського вищого професійного училища Ольга Леонова. Доповідь педагога супроводжувалась сучасною презентацією, а надані методичні рекомендації та поради виявились дуже корисними для продуктивної організації проектної діяльності.

Безумовно керівництво проектною діяльністю здійснює викладач, але подання результату у вигляді презентації неможливе без певних знань та навичок володіння комп’ютерними технологіями. Тому викладач інформатики ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» Ольга Горіна – член журі Конкурсу, звернула увагу присутніх на основні недоліки конкурсних  проектів, а також надала дуже корисні рекомендації щодо оформлення та розробки презентацій у програмі «PowerPoint».

Метою вернісажу педагогічних ідей є підвищення рівня професійної компетентності педагогів, розширення знань про методи, прийоми, форми роботи щодо удосконалення навчального процесу. Викладач інформатики Краматорського вищого професійного училища Олена Тітаренко ознайомила присутніх з використанням інноваційних технологій на уроках інформатики. Олена Петрівна представила свій досвід роботи використання проектних технологій, а також власні електронні посібники для уроків математики та інформатики.

Неможливо всіх учнів вчити однаково і чекати від усіх однакового результату. Кожен учень – особистість, зі своїм характером, здібностями, бажаннями та мріями. Саме це враховує при підготовці уроків викладач СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса Віталій Беспалий, багато приділяючи уваги на уроках фізики та інформатики мотивації навчання та застосуванню ігрових технологій. Присутні викладачі мали змогу не тільки переглянути велику кількість ігрових моментів, а й взяти участь у грі «Космічний бій».

          Швидко сплинув час проведення вернісажу педагогічних ідей. НМЦ ПТО у Донецькій області висловлює вдячність адміністрації ДНЗ «МВПБУ м. Краматорська» за гостинність, теплий прийом та створення належних умов для проведення заходу, а учасникам вернісажу – за активність, нові ідеї та творчий підхід.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa