На Донеччині в он-лайн-режимі відбувся семінар з елементами тренінгу «Психолого-педагогічні аспекти сучасного уроку» для викладачів іноземних мов Маріупольського методичного об’єднання

На Донеччині в он-лайн-режимі відбувся семінар з елементами тренінгу «Психолого-педагогічні аспекти сучасного уроку» для викладачів іноземних мов Маріупольського методичного об’єднання

Сучасний розвиток інформаційно-комунікаційних технологій дає можливість он-лайн спілкування на любій відстані. Особливого значення це набуває у наших складних соціально-політичних умовах, що склалися останнім часом у Донецькій області. Навчально-методичний центр ПТО у Донецькій області використовує можливості дистанційного спілкування і, на виконання плану роботи на 2017 рік, на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту проведено семінар з елементами тренінгу «Психолого-педагогічні аспекти сучасного уроку» для викладачів іноземних мов Маріупольського методичного об’єднання в Skype-режимі.

 

Відкрила семінар Тетяна Васюхно, заступник директора НМЦ ПТО у Донецькій області. Вона коротко підвела підсумки атестаційного періоду поточного навчального року, відмітила позитивні моменти та помилки, які були допущені викладачами при підготовці атестаційних матеріалів. Особливу увагу звернула на відповідальність викладачів за достовірність, правильність оформлення тих матеріалів, які розміщуються на сайтах для широкого загалу. Спільно з викладачами обговорили структуру плану уроку, основні вимоги до заповнення сторінок журналу, про успішне завершення навчального року.

 

Плідно попрацювали викладачі. Вони виступили зі змістовними доповідями, в яких поділились власним досвідом щодо того, як зробити сучасний урок цілісним, ефективним, цікавим для учнів. Вишнякова Т.В., викладач Маріупольського професійного вищого металургійного училища та Темченко О.В., викладач Маріупольського професійного машинобудівного ліцею за допомогою яскравих презентацій представили свій досвід поєднання педагогічних, психологічних, методичних аспектів у канві одного уроку. Презентували цікаві моменти впливу на активність учнів на уроках.

Єрмакова А.В., викладач Маріупольського професійного ліцею автотранспорту, керівник Маріупольського регіонального методичного об’єднання викладачів іноземної мови поділилася досвідом мотивування учнів до вивчення німецької мови. Викладач Маріупольського професійного ліцею будівництва Чумачкіна В.М. розповіла про цікаві способи попередження стресових ситуацій, які вона використовує на уроках.

Про використання дидактичного матеріалу на уроках англійської мови,  вплив творчих ігор і пошукових завдань на розвиток розумової активності учнів на уроках англійської мови розповіла Партакела Т.А., викладач Маріупольського професійного аграрного ліцею та Іващенко Т.І., викладач Маріупольського професійного ліцею.

      При обговоренні виступів викладачі відмітили, що семінар пройшов дуже плідно. Про значення і важливість такого способу спілкування із фахівцями – профільними методистами,  з використанням Skype-технологій відмітила регіональний методист Маріупольського МО Ніна Глобіна.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa