У МАРІУПОЛІ ВІДКРИТО НОВИЙ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ МОНТАЖНИКІВ САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ

У МАРІУПОЛІ ВІДКРИТО НОВИЙ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ МОНТАЖНИКІВ САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ

Відеоролик відкриття Центру: http://files.mail.ru/ED0196DFB80141DD84858E30CEF48194

28 квітня 2017 року на базі Маріупольського професійного ліцею будівництва відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.   

Створення такого Центру відбулося в рамках пілотного проекту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»  на  виконання  Плану  пріоритетних  дій  Уряду, затвердженого  розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 року № 418р.

Спільний проект Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Міністерства  освіти і науки України, Представництва Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ в Україні та Ресурсного центру ГУРТ забезпечить кваліфіковану підготовку учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Мета проекту – стимулювати сучасні програми професійної санітарно-технічної освіти, які будуть конкурентоспроможними на європейському ринку праці.

В урочистостях з нагоди відкриття навчально-практичного центру взяли участь почесні гості: Кашина Єлизавета Миколаївна – заступник голови Лівобережної райадміністрації міста Маріуполя, Юрченко Ніна Василівна – представник підприємства-замовника кадрів ПАО БМФ «Азовстальбуд», Петрушенко Леся Вікторівна – начальник відділу активної підтримки Центру зайнятості, Глобіна Ніна Сергіївна – регіональний методист НМЦ ПТО у Донецькій області, представники міського телебачення.

 

В рамках профорієнтаційної роботи на відкриття Центру були запрошені батьки та учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя та прилеглих районів.

Навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування надасть чудову можливість для майбутніх молодих спеціалістів здобути якісні знання та практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa