Проведення круглого столу на базі Маріупольського професійного машинобудівного ліцею Громадською організацією «Ла Страда - Україна» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Проведення круглого столу на базі Маріупольського професійного машинобудівного ліцею Громадською організацією «Ла Страда - Україна» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

20 березня 2018 р. у  Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї Громадською організацією «Ла Страда - Україна» в рамках проекту «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом рівний – рівному та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) проводився круглий стіл. У заході прийняли участь представники адміністрації, практичні психологи, соціальні педагоги закладів професійної (професійно-технічної) освіти південного регіону Донецького області.

Представники ДОН ДОДА та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), фахівці ГО «Ла Страда - Україна» презентували свою діяльність у напрямі миробудування. Під час круглого столу  обговорювались шляхи вирішення конфліктів мирним способом, також всі присутні були ознайомлені з інформацією  про  впровадження медіації за принципом рівний-рівному.

На заході були оголошені  умови участі у конкурсному наборі в навчальній програмі «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному», який здійснює Громадська організація «Ла Страда-Україна» у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері співробітництва.

            

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa