НМЦ ПТО у Донецькій області проведено відкритий вебінар педагогічних працівників торгово-кулінарного профілю «Підготовка робітничих кадрів у ПТНЗ торгово-кулінарного профілю в сучасних умовах»

НМЦ ПТО у Донецькій області проведено відкритий вебінар педагогічних працівників торгово-кулінарного профілю «Підготовка робітничих кадрів у ПТНЗ торгово-кулінарного профілю в сучасних умовах»

         27 квітня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області було проведено відкритий обласний вебінар педагогічних працівників торгово-кулінарного профілю професійно-технічних навчальних закладів Донецької області за темою: «Підготовка робітничих кадрів в ПТНЗ торгово-кулінарного профілю в сучасних умовах», до участі в якому приєдналися педагогічні працівники Чернігівської, Київської, Харківської та інших областей України.

      Тема заходу була обрана не випадково. Модернізація виробництва вимагає підготовки кваліфікованих робітників, які в своїй роботі будуть застосовуватиінноваційні виробничі технології, використовувати нові сучасні матеріали, знати їх властивості та технічні характеристики, володіти новими інструментами та обладнанням, а це потребує сучасного підходу педпрацівників до підготовки кваліфікованих робітників, відповідно до вимог сьогодення. В ході вебінару викладачі  спецдисциплін і майстри виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер» ділились своїм досвідом роботи, продемонстрували сучасні форми і методи організації навчально-виховного та начально-виробничого процесу, які вони застосовують у своїй роботі.

         Відкрив вебінар директор Центру Едуард Гончаров, який привітавши учасників, акцентував увагу на актуальності теми вебінару.

         У своєму виступі Тетяна Долініна, завідуюча кабінетом професійної  підготовки НМЦ ПТО у Донецькій  надала інформацію про підсумки проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Донецької області з професії «Кондитер» у 2017 році.

         Ольга Костюченко, викладач спеціальних дисциплін Краматорського вищого професійного училища,  презентувавши  роботу свого навчального закладу,  звернула увагу учасників вебінару на один з методів формування соціальних компетенцій в учнів – тімбілдінг, підкресливши, що кулінарний тімбілдінг, крім оригінальних кулінарних ідей, сприяє розвитку навичок роботи учнів у великій команді для досягнення високих результатів. 

     Олександра Бричак, викладач Селидівського професійного ліцею, поділилася досвідом роботи із застосування інтерактивних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар, Кондитер» для активізації уваги та пошукової діяльності учнів.

        Викладач спецдисциплін Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі Катерина Ромащенко,  акцентувала  увагу присутніх на застосуванні  особистісно-орієнтовного підходу до формування професійних компетентностей учнів та поділилася досвідом використання робочих зошитів на уроках. Ії досвід роботи з використання робочих зошитів для індивідуального навчання та робота над створенням електронного підручника з предмета «Гігієна та санітарія виробництва» зацікавили колег-учасників вебінару і отримали високу оцінку.

         Майстер виробничого навчання ДНЗ «Артемівський центр професійно-технічної освіти» Світлана Костирєва поділилася досвідом роботи у проведенні бінарних уроків, підкресливши, що це вид навчання сприяє підвищенню зацікавленості учнів до занять з професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки. У своєму виступі вона навела приклад проведення бінарного уроку за темою «Японія – країна вранішнього сонця», який поєднав предмети «Географія», «Художня культура» та уроки виробничого навчання з професій «Кухар» і «Швачка».

            У своєму виступі Наталія Бондаренко, методист НМЦ ПТО у Донецькій області, надала методичні рекомендації щодо організації та проведення пробних кваліфікаційних робіт відповідно до чинного законодавства.

         Підводячи підсумки вебінару, директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров висловив подяку доповідачам за підготовлений цікавий і змістовний матеріал та закликав учасників до нових сумісних Інтернет-проектів за тематикою професійного навчання.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa