Представники Маріупольського вищого металургійного професійного училища на загальнодержавній виставці «Винаходи та інновації» у м. Київ

Представники Маріупольського вищого металургійного професійного училища на загальнодержавній виставці «Винаходи та інновації»у м. Київ

      У  Центральномубудинку офіцерівЗбройних Сил України у м. Києві 21 квітня 2017 року відбувся Всеукраїнський конкурс «Винахідник року» та загальнодержавна виставка «Винаходи та інновації», на яку були запрошені призери Всеукраїнського конкурсу раціоналізаторів та винахідників, у тому числі представники  Маріупольського вищого металургійного професійного училища (МВМПУ).

     На початку заходу відбулася  виставка, де були продемонстровані науково-дослідні проекти та винаходи зі всієї України. Потім в актовому залі пройшло вшанування та нагородження учасників.

     Творчий проект «Пристосування до обробки сферичних поверхонь» учня МВМПУ групи 56 Іващенко Ігоря був відзначений Дипломом «Винахідник року» та був вручений кубок «Винахідник року». Керівники проекту-  педагогічні працівники МВМПУ: Дерев'яшкіна М.М., викладач-методист вищої категорії та Лишневська Г.М., майстер виробничого навчання першої категорії були нагороджені Подяками МОН України за високий рівень підготовки призера конкурсу.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa