Команда учнів і майстрів ДНЗ «Артемівський професійний аграрний ліцей» на ХV Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол»

Команда учнів і майстрів ДНЗ «Артемівський професійний аграрний ліцей» на ХV Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол»

      21-22 квітня 2017р. в Києві проходив ХV Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» - щорічний захід Всесвітньої Конфедерації перукарів, дизайнерів та шанувальників моди і краси.

         В Фестивалі взяли участь більше 160 учасників з України, Турції, Італії, Ізраїлю, Чехії, Польщі, Білорусії.

         В рамках цього міжнародного свята пройшло три Чемпіонати:

  1. Чемпіонат арт-зачіски, фейс-арту та нейл-дизайну «FantasyStyle»;
  2. Чемпіонат з перукарського мистецтва «Кубок Євразії»;
  3. Чемпіонат з колористики «EstelColor».

Учасниками Фестивалю стала команда учнів і майстрів ДНЗ «Артемівський професійний аграрний ліцей», яка на високому рівні представила Донецьку область, профтехосвіту Донеччини і повернулася з почесними нагородами

     Диплом І ступеню і Кубок І місце в Чемпіонаті «Нейл-дизайнерів» (Граждан А.Ю., майстер в/н)

     Диплом призера і Кубок Євразії в Чемпіонаті «Кубок Євразії» (Лутак А., учениця ІІІ курсу з професії «Перукар-модельєр», Кулікова А. – модель).

Нашим конкурсантам довелося змагатися в професійній майстерності з досвідченими фахівцями з багаторічним досвідом. І, що цікаво, ліцей був самою молодою командою і єдиною з професійно-технічних закладів України.

Вітаємо переможців! 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa