Професійно-технічна освіта Донеччини на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»

Професійно-технічна освіта Донеччини на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

16-18 березня 2017 року відбулася одна з головних подій освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

 

Профтехосвітяни Донеччини, як завжди, прийняли активну участь у виставці та поставили в цьому році рекорд області за кількістю учасників. Профтехосвіту Донецької області представили 6 ПТНЗ та НМЦ ПТО у Донецькій області. Участь у виставці «Сучасні заклади освіти - 2017» - це позитивний досвід і можливість продемонструвати інноваційні досягнення та напрацювання кожного освітянського колективу.

Учасниками Міжнародного освітянського форуму було представлено власні методичні розробки, виставкові вироби, учбові господарства, презентаційні банери, інформаційно-рекламні та фото-матеріали, які демонстрували відвідувачам виставки сьогоденну роботу закладів, взаємодію з роботодавцями та організацію навчально-виховного процесу в ПТНЗ. Крім того Великоновосілківський професійний ліцей зустрічав учасників і гостей виставки запашним короваєм та соняшниковою олією власного виробництва, а Артемівський професійний аграрний ліцей пригощав відвідувачів смачним медом.

В перший день форуму 16 березня об 11.00 в актовій залі Київського палацу дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2017» та П'ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu». В урочистому відкритті взяли участь і привітали учасників і гостей виставки Голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Віталій Курило, директор Компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько та виконавчий директор освітянських заходів Компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол.

Відеоролик урочистого відкриття виставки:

https://www.youtube.com/watch?v=_NCNUTGvfKo

Після відкриття форуму та привітання учасників розпочалась церемонія нагородження переможців Конкурсу «Лідер освіти», де були нагороджені установи і заклади вищої освіти, міжнародної діяльності, наукової та науково-технічної діяльності, післядипломної освіти та професійно-технічної освіти України. В номінації «Лідер професійно-технічної освіти України» перемогу отримали 6 закладів України. Серед переможців був і представник Донецької області – Великоновосілківський професійний ліцей, який отримав «Гран-Прі» Міжнародного форуму.

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала в себе конференції, презентації, круглі столи, семінари, майстер-класи, відкриті уроки. Департаментом професійної освіти МОН України та відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України був проведений семінар «Модернізація професійно-технічної освіти в контексті реалізації Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2017-2020 р.р.», в якому прийняли участь і профтехосвітяни Донеччини.

Протягом всього виставкового дня учасників та відвідувачів виставки розважали своїм співом творчі колективи Київського палацу дітей та юнацтва.

Відеоролик «Мікс концертних номерів виставки»:

https://www.youtube.com/watch?v=9OeLvvrp0bM

 

Перший виставковий день Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2017» та П'ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu» закінчився нагородженням учасників Конкурсу з номінацій. Всі представники профтехосвіти Донецької області прийняли участь у Конкурсі з номінацій і надіслали свої конкурсні роботи на розсуд журі Конкурсу. Конкурсні роботи представників Донеччини також отримали високі нагороди, а саме:

  1. Навчально-методичний центр ПТО у Донецькій області – Золота медаль.
  2. ДНЗ «Маріупольський центр ПТО» - Срібна медаль.
  3. Дзержинський професійний ліцей – Золота медаль.
  4. ДПТНЗ «Краматорський центр ПТО» - Срібна медаль.
  5. ДНЗ «Артемівський професійний аграрний ліцей» - Золота медаль.
  6. Слов’янський БРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса – Золота медаль.
  7. Великоновосілківський професійний ліцей – Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України».

Відеоролик нагородження представників ПТО Донеччини:

https://www.youtube.com/watch?v=Ww6jAnXSIF8

 

Концертний номер "Я солдат":

https://www.youtube.com/watch?v=-ejyrRBvsaQ&feature=youtu.be

Вітаємо всіх переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому, йти в ногу з часом до модернізації професійної освіти області і України в цілому.

Цей Міжнародний форум об’єднав освітян України та ще 14 держав-учасників в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку освітніх, інноваційних проектів. Успішна робота учасників і відвідувачів виставки сприяла встановленню контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації поставлених МОН України та департаментами освіти і науки завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави.MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa