25.06.2019 р. Увага! Шановні колеги, просимо долучитися! Інститут ПТО НАПН України проводить другий етап електронного анкетування

Увага! Шановні колеги, просимо долучитися!
Інститут ПТО НАПН України проводить другий етап електронного анкетування на визначення предметів і засобів праці, професійних компетентностей, знань, умінь і навичок, необхідних для виконання трудових функцій за відповідними професіями.
Анкета трудових функцій за професією методист закладу професійної (професійно-технічної) освіти розміщена за посиланням:
https://forms.gle/UHTaPvjSrBfHN8VQ8
Анкета трудових функцій за професією педагог професійного навчання розміщена за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIYIBBBxZXSskeNIreMHu_H2Wwu1Stt5Bo9BtrLGWAqIFhWg/viewform
Анкета трудових функцій за професією майстер виробничого навчання розміщена за посиланням: https://forms.gle/b1a3gfDZ6cSYwnnk6
На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 01 травня 2017 р. № 373 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів» та наказу Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 р. № 74 «Про затвердження методики розроблення професійних стандартів» в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України працює творча група з розроблення проектів професійних стандартів з професій: 2351.2 Методист закладу професійної (професійно-технічної) освіти, 3340 Педагог професійного навчання, 3340 Майстер виробничого навчання, до складу якої входять наукові працівники, представники навчально-методичних центрів ПТО, педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти усіх регіонів України.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa