10.05.2019 р. УВАГА! Інститут ПТО НАПН України проводить опитування для розроблення проектів професійних стандартів з професій: 2351.2 Методист закладу професійної (професійно-технічної) освіти, 3340 Педагог професійного навчання, 3340 Майстер в/н.

Шановні директори ЗП(ПТ)О! Просимо вашого сприяння!
 
На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 01 травня 2017 р. № 373 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів» та наказу Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 р. № 74 «Про затвердження методики розроблення професійних стандартів» в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України працює творча група з розроблення проектів професійних стандартів з професій: 2351.2 Методист закладу професійної (професійно-технічної) освіти, 3340 Педагог професійного навчання, 3340 Майстер виробничого навчання, до складу якої входять наукові працівники, представники Навчально-методичних центрів ПТО, педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти усіх регіонів України.
Просимо вашого сприяння у проведенні електронного анкетування на визначення важливості трудових функцій за відповідними професіями.
Анкета трудових функцій за професією методист закладу професійної (професійно-технічної) освіти розміщена за посиланням:
Анкета трудових функцій за професією педагог професійного навчання розміщена за посиланням:
Анкета трудових функцій за професією майстер виробничого навчання розміщена за посиланням:
 
Анкети відкриті для заповнення до 31 травня 2019 року.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa