09.01.2019 р. УВАГА!!! 14 - 16 березня 2019 року відбудеться Десята Ювілейна Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" та Дев'ята Міжнародна виставка освіти за кордоном "World Edu"

Шановні колеги!

    14 - 16 березня 2019 року відбудеться головна подія освітньої галузі України - Десята Ювілейна Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" та Дев'ята Міжнародна виставка освіти за кордоном "World Edu" у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13, м. Київ, в рамках якої будуть проведені рейтингові конкурси та конкурси з тематичних номінацій.

Пакет документів для участі у виставці та в Конкурсах виставки за посиланням: http://www.vsosvita.com.ua/

Перелік конкурсних тематичних номінацій:

  1. Створення та впровадження системи моніторингу якості освіти та освітньої діяльності в закладах вищої освіти.
  2. Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі.
  3. Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні.
  4. Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти.
  5. STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття.
  6. Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів.
  7. Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів.
  8. Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості.

НМЦ ПТО у Донецькій області, як завжди, надає консультації (Гончаров Е.В., т. 0505461201, 0688944061) щодо організації участі закладів у виставці та конкурсах. 

У зв'язку з достатнім досвідом участі у попередніх виставках певної кількості закладів ПТО Донеччини, рекомендуємо цим закладам самостійно оформлювати документи та орендувати стенди для свого ЗП(ПТ)О.

У випадку бажання керівництва закладу презентувати свою експозицію разом з іншим закладом або НМЦ ПТО у Донецькій області на одному стенді, просимо Вас дзвонити з цього приводу за консультаціями до нашого Центру (Гончаров Е.В., т. 0505461201, 0688944061).

Запрошуємо вас до участі у виставці та Конкурсах виставки.

Бажаємо вам невичерпної енергії та натхнення!

Шановні колеги!
Оргкомітет Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» нагадує Вам, що:
8 лютого 2019 року завершується реєстрація конкурсних робіт для участі в незалежному рейтинговому конкурсі та конкурсі з 8-ти тематичних номінацій виставки. Інформація для участі в конкурсах за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs
8 лютого 2019 року завершується подання пропозицій на проведення конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, воркшопів. Лист на проведення заходу для завантаження за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants
22 лютого 2019 року завершується прийом заявок на участь у виставці. Заявка на участь за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants
 
X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» відбудеться 14-16 березня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна»). Учасники: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети), заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), навчальні курси різних напрямів, виробники та постачальники сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для сфери освіти, асоціації, фонди, видавництва.
Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/9-724 від 27.11.2018, лист НАПН України № 2-7/234 від 02.11.2018).
 
Із найкращими побажаннями, Оргкомітет виставки: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/
Copyright ©  *, Всі права захищені.
Наша поштова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.*">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.* | Хочете змінити, як ви отримаєте ці листи? Ви можете оновити свої переваги або відмовитися від цього списку *

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa