На Донеччині завершено обговорення проекту СП(ПТ)О з професії «Токар»

       1 квітня 2020 року НМЦ ПТО у Донецькій області на платформі Zoomбуло проведено чергове засідання робочої групи з обговорення проекту СП(ПТ)О з професії «Токар».

          В засіданні взяли участь Тетяна Долініна, завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області, Тетяна Солодун, методист НМЦ ПТО у Донецькій області, Марина Дерев’яшкіна, викладач Маріупольського вищого металургійного професійного училища, Ірина Войтовська, викладач Маріупольського професійного машинобудівного ліцею, Оксана Малишенко, викладач ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище».

          В ході засідання члени робочої групи активно обговорювали кожен пункт проекту СП(ПТ)О з професії «Токар», надаючи свої пропозиції та зауваження.

     Наприкінці засідання Тетяна Долініна, завідувач кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області надала відповіді на питання членів робочої групи стосовно питань організації професійної підготовки в ЗП(ПТ)О.

    Засідання пройшло в творчій, дружній та продуктивній обстановці. Найближчим часом, у зазначений термін, після опрацювання та систематизації, пропозиції профтехосвітян Донеччини будуть надіслані до Інституту модернізації змісту освіти МОН України. 

Дорогі друзі, шановні колеги!
 
Вже три тижні Україна живе в дуже незвичній ситуації: у стані обмежень, у стані небезпеки, ризику, незручностей та психологічного перевантаження!
На жаль не всі громадяни вміють організувати своє життя в таких умовах та адекватно реагувати на все, що суперечить нашому звичайному життю.
Пропонуємо вам на допомогу дуже доречне та цікаве звернення практика психолога Олени Головіної, м. Чернівці.
 
    Як завжди, щопонеділка, 30 березня 2020 р. відбулась онлайн нарада колективу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області на платформі ZOOM.
 
    Протягом онлайн наради співробітники Центру обговорили питання організації та стану дистанційного навчання в ЗП(ПТ)О Донецької області, підкресливши варіанти вирішення проблемних моментів з практичного навчання, виробничої практики, спеціальної підготовки та предмету "Фізична культура", а також організації ДКА, ДПА, ЗНО 2020 р.
Підсумовуючи перші два тижні роботи педколективів закладів професійної освіти в умовах карантину, можна сказати, що найважчий період, коли все було вперше у таких масштабах, вже минув. На даний час педагогічні працівники ЗП(ПТ)О знайшли можливість гарно та якісно організувати свою дистанційну роботу зі здобувачами професійної освіти та колегами. Визначено певні платформи та ресурси для проведення дистанційних занять, організований онлайн зв'язок з навчальними групами, відкореговано розклад та тематика занять, визначено та відпрацьовано варіанти надання педпрацівниками теоретично-практичного матеріалу й звітування здобувачами освіти про виконання отриманих завдань.
 
 
Окрім робочих питань Едуард Гончаров, директор НМЦ ПТО у Донецькій області, довів співробітникам Центру інформацію щодо можливого розвитку подій та організацію завершення навчального року в умовах карантину, надану Петром Коржевським, заступником Міністра освіти і науки України та Іриною Шумік, генеральним директором директорату професійної освіти МОНУ під час Всеукраїнської онлайн наради від 27.03.2020 р.
На завершення онлайн наради, учасники висловили побажання всім колегам не хворіти, берегти себе та сподівання на скоріше повернення до нормальної очної роботи в колективі.
Нехай ця складна та небезпечна ситуація в нашій державі зробить нас всіх міцніше та рідніше, навчить більше цінувати нормальне, активне життя, роботу в нормальних умовах, спілкування з колегами й рідними, зміцнить любов та повагу один до одного та цінування кожного моменту нашого єдиного життя!
Будьте здорові, шановні колеги, дорогі друзі!
 
Сторінка 1 із 343

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa