Людина освідчена – це та, яка знає де знайти те, чого вона не знає 

    Котрий рік поспіль Селидівський професійний ліцей тісно співпрацює з Селидівським центром зайнятості, приймає участь у заходах «Ярмарок професії», де майстри виробничого навчання та здобувачі освіти проводять майстер класи.

     Так на при кінці листопада 2019 року на базі Селидівського професійного ліцею відкрилася група, де слухачами стали дорослі, які були направлені від Селидівського та Новогродівського центрів зайнятості, для опанування та отримання професії кухар.

     Слухачі отримували теоретичні знання, а практичні відточували у лабораторії з майстром в/н Кірусенко Н.М. Після отримання здобутих знань, навичок приступили до виробничої практики на підприємствах, де набували практичного досвіду в умовах виробництва.

      Хочемо висловити подяку керівникам підприємств, які надають робочі місця для проходження виробничої практики нашим учням.

     2 липня відбулася Державна кваліфікаційна атестація, де майбутні фахівці- кухари продемонстрували набуті під час навчання високі теоретичні знання, а практична частина та знання технологічного процесу приготування страв здивувала своєю різноманітністю, сучасним оздобленням страв та смаковими якостями членів атестаційної комісії.

       Слухачі отримали свідоцтва з кваліфікацією кухар 3 розряду.

     Бажаємо працевлаштуватися за обраною професією, та здивувати своїми кулінарними шедеврами відвідувачів.    

   Якщо ти випускник школи або маєш іншу освіту, і не уявляєш життя без кулінарії , тоді запрошуємо Тебе до нашої ліцейної родини.

                                                                     Майстер в/н Наталя Кірусенко

 


Збори трудового колективу у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

26 червня 2020 року відбулися загальні збори трудового колективу ліцею. На зборах звітував директор Анатолій Бурлаков, який охарактеризував основні показники навчально-виробничої, виховної та адміністративно-господарської діяльності за минулий навчальний рік, а також розповів про перспективи на 2020-2021 навчальний рік.

У своєму виступі Анатолій Бурлаков наголосив на позитивній динаміці у роботі педагогічного колективу та зміцненні матеріально-технічної бази ліцею.

З оцінкою діяльності директора виступили члени колективу ліцею.

Наприкінці зборів було прийнято рішення: визнати роботу директора ліцею Анатолія Бурлакова у 2019-2020 навчальному році «задовільною».

 

Державна кваліфікаційна атестація у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

З 22 по 25 червня 2020 року у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професій «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у групі № 2, «Електрогазозварник» у групі № 9, «Кухар, кондитер» у групі № 4, «Кухар» у групі № 10. У цьому році у зв’язку із загальнонаціональним карантином ДКА була організована дистанційно – в режимі онлайн.

Члени кваліфікаційної комісії впродовж чотирьох днів аналізували дипломні роботи випускників, підсумовували результати роботи учнів впродовж виробничого навчання та виробничої практики. Спілкування з ними відбувалося через відеозв’язок у Viber.

Всі випускники ліцею належним чином презентували свої дипломні роботи перед членами державної кваліфікаційної атестації та отримали відповідні оцінки.

На засіданні також були присутні інженер-технолог КП «Харчування» Надія Тахтаджиєва та начальник дільниці цеху ремонту доменного виробництва ТОВ «Метінвест-Промсервіс» Олександр Криволапов, які відмітили високі та достатні знання наших учнів.

У цьому році дипломи з відзнакою отримають 12 випускників: Долинський Геннадій, Мелєх Еммануїл, Пілов Іван, Рябуха Геннадій, Дроздік Максим, Стефанішин Віктор, Фетісов Анатолій, Холоша Олександр, Вініченко Анжеліка, Долінська Вікторія, Єрмоленко Олександр, Щерська Анастасія.

Шановні випускники! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів та творчих планів!

25.06.2020 року відбулися загальні збори колективу Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

Також були запрошені:

Лубе І. П. - представник базового підприємства, начальник УГХ м. Маріуполя.

Велічко О. Г. – голова міської профспілки підприємців м. Маріуполя.

Члени батьківського комітету: Школікова Н. М., Ахман Т. Ф., Власова О. В.

У порядку денному розглядались наступні питання:

1. Звіт директора МПЛСПіТ Казанцевої Тамари Дмитрівни про свою діяльність перед педагогічним колективом у 2019/2020 навчальному році.

2. Оцінка діяльності директора Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі Казанцевої Тамари Дмитрівни за 2019/2020 навчальний рік.

З оцінкою діяльності директора виступили члени колективу.

Визнали роботу директора «задовільною».

В Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі закінчився навчальний 2019/2020 рік

Здобувачі освіти  випускних груп вчасно отримали завдання до дипломних робіт та своєчасно їх виконали, добросовісно віднеслись до завершального етапу навчання, здобули позитивні характеристики та підтвердили свої кваліфікаційні розряди.

       Працівники ліцею і здобувачі освіти були націлені на дотримання всіх протиепідемічних та санітарних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, а також рекомендацій Міністерства освіти і науки України, наданих у листі від 25.05.2020 р. № 1/9-271 «Щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти з 01 червня 2020 року.

       Випускники груп № 12, 13 з професії «Кухар, кондитер», гр. № 14 з професії «Продавець продовольчих товарі, контролер – касир» показали достатній і високий рівень знань при захисті дипломних робіт, рівень професійної підготовки. Згідно виробничих характеристик від роботодавців випускники нашого ліцею підтвердили кваліфікаційні розряди та є затребувані   підприємствами м. Маріуполя.

       Головою комісії начальником УГХТ Лубе Ірина Пилипівна дала оцінку співпраці ліцею з базовим підприємством та запропоновані робочі місця для випускників.

Члени комісії, викладачі та майстри виробничого навчання   поздоровили випускників з успішною здачею останнього іспиту в ліцеї та висловили найкращі щирі побажання, щасливої дороги в велике життя, натхненної праці по здобутій професії та професійного росту.

Здобувачі освіти Маріупольського професійного машинобудівного ліцею взяли участь у ЗНО з математики

Сьогодні випускники закладів освіти України взяли участь у тестуванні з математики. Зовнішнє незалежне оцінювання – завжди хвилююча подія у житті нашої молоді. Особливо хвилююче ЗНО проходить у цьому році у період адаптивного карантину.

Педагогічний колектив ліцею не залишився осторонь і підтримав хлопців та дівчат у такий важливий для них момент. У дні тестувань адміністрацією ліцею організований транспорт, щоб вчасно та без зайвого клопоту доставити випускників до пунктів проведення ЗНО, а наші викладачі та майстри в/н супроводжують та підтримують учнів на місцях.

Перед відправкою до пунктів проведення ЗНО директор Анатолій Бурлаков разом зі своїм заступником Галиною Солопко від імені всього колективу ліцею сказали випускникам напутливі і підтримуючі слова та побажали успішного виконання завдань, витримки та наснаги!

Дорогі наші хлопці та дівчата, нехай щастить! Ми з вами!

Державна кваліфікаційна атестація в Родинському професійному ліцеї!

     В Родинському професійному ліцеї відбулося засідання Державної кваліфікаційної атестації на чолі з представником Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» Оленюк Т. І. для групи 2-17 за професією «Апаратник вуглезбагачення, машиніст установок збагачення та брикетування», майстер виробничого навчання Пономарьова О. С.

Здобувачі освіти підготували змістовні дипломні роботи та вдало їх презентували. За підсумками роботи комісії Дипломи з відзнакою отримали 6 учнів: Аксент’єва Діана, Гашимова Ельміра, Гуріна Ярослава, Гуртова Влада, Закурдаєва Кристина, Кіктєва Євгенія.

   Щиро вітаємо ліцеїстів із вдалим фінішем та завершенням навчання!!! Бажаємо успіхів, подальшого працевлаштування за професією та кар’єрного зростання!!!

«Освіта – інвестиція в майбутнє»

23 червня 2020 р. напередодні засідання робочої групи в рамках розробки Стратегії розвитку 2020-2030 (Ukraine DG East Project, Маріуполь) до Маріуполя завітала екс-міністр освіти і науки України, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка Лілія Гриневич.

Оскільки престиж професійно-технічної освіти для промислового міста є суттєвим чинником економічного розвитку, одним з етапів підготовки до засідання стало відвідування ЗП(ПТ)О, а саме – Маріупольського професійного ліцею автотранспорту.

Лілія Гриневич – голова робочої групи Стратегія розвитку 2020-2030, директор департаменту освіти Маріупольської міської ради Тетяна Братчикова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Кочурін та представник департаменту транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради ознайомились з матеріально-технічною базою ліцею. У ході зустрічі підіймались питання співпраці навчального закладу з підприємствами міста, прилеглих районів та органами місцевого самоврядування, впровадження інновацій у освітній процес та перспективи подальшого розвитку навчального закладу.

Дякуємо за надану увагу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Сторінка 1 із 352

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa